Search
English
All Categories
  Menu Close

  Ride-on Stella the fawn

  Manufacturer: Lilliputiens
  SKU: 5414834834666
  Availability: In stock
  ден 5.350,00
  ден 3.750,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  Удобно сместени на мекото седиште, малите можат безбедно да се тркаат низ собата. На количката е поставена отстранлива мала чантичка за децата да ги носат со себе важните ситни работи. Кога детето ќе сака да се одмори или откако ќе ја надрасне количката, седиштето може да се одвои и да се користи како прекрасно изработена и декорирана табуретка во детската соба.

  Седиштето е меко и со трапезоидна форма, што го прави многу удобно за седење и за возење.

  Дрвената основа е издржлива и цврста, со 2 ротирачки и 2 фиксни тркалца.

  Големина: 43,8 x 21 x 28,3 cm

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *