Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Професионално студио за КОСА - Buki France

  Бренд: Buki France
  За возраст од 7 години и понатаму │ Глава за стилизирање со исклучително реалистичен изглед ● Содржи 15 додатоци што децата можат да ги искористат и за својата коса ● Илустрирана брошура со упатства за правење на 30 фризури ● Ги поттикнува љубопитноста и фантазијата и инспирира креативна игра
  Шифра: 3700802103042
  Достапност: На залиха
  ден 3.480,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Професионална глава за стилизирање со исклучително реалистичен изглед. Може да се прицврсти со помош на стегач, за да биде стабилна додека детето ги обликува фризурите.

  Комплетот содржи 15 вистински додатоци: четка, чешел, штипки за коса, стегач за коса, лента за на глава,продолжетоци за коса и многу повеќе. Децата можат да ги искористат овие додатоци и за својата коса.

  Содржи и илустрирана брошура со упатства за правење на 30 фризури, така што вашето дете може да ги испроба различните фризури на куклата, а потоа и на себе!

  Димензии на пакувањето: 22.70 x 20.10 x 28.00 cm

  Тежина: 10.5 kg

  ВИДЕО

  Внимание! Производот не соодветен за деца под 36 месеци, поради мали делови што може да се проголтаат. Постои опасност од гушење.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *