Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Pinocchio - Die-cut Reading

  Бренд: SASSI JUNIOR
  Papa Geppetto carves his puppet… and Pinocchio comes to life!
  Шифра: 9788868606848
  Достапност: На залиха
  ден 790,00
  i h

  Papa Geppetto carves his puppet… and Pinocchio comes to life! Read Pinocchio’s fairy-tale adventures and learn about respect, loyalty and commitment. Die-cut printing will make reading this fairy tale even more captivating.

  Спецификации на производот
  Број на страни 32
  Димензии на книгата 22.5 cm x 27.5 cm
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Papa Geppetto carves his puppet… and Pinocchio comes to life! Read Pinocchio’s fairy-tale adventures and learn about respect, loyalty and commitment. Die-cut printing will make reading this fairy tale even more captivating.

  Спецификации на производот
  Број на страни 32
  Димензии на книгата 22.5 cm x 27.5 cm
  Возраст 3+