Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Magicube МАГНЕТНИ БЛОКЧИЊА ФОРМИ - (32 делови) - Geomag

  Бренд: Geomag
  Шифра: 0871772002031
  Достапност: На залиха
  ден 3.900,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  26 Mагнетни блокчиња (4 форми) во боја, со многу можности за комбинирање. Содржи и 2 пара тркала со магнетен држач за правење возила. Добар вовед во светот на конструкциите. Содржи брошура со примери и инструкции.

  Наменета е за возраст од 1 до 5 години. 100% изработени од рециклирана пластика.

  Едукативни придобивки:

   Ги подобрува фините моторички вештини

   Го стимулира раното учење

   Ги поттикнува фантазијата и креативноста

   

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  26 Mагнетни блокчиња (4 форми) во боја, со многу можности за комбинирање. Содржи и 2 пара тркала со магнетен држач за правење возила. Добар вовед во светот на конструкциите. Содржи брошура со примери и инструкции.

  Наменета е за возраст од 1 до 5 години. 100% изработени од рециклирана пластика.

  Едукативни придобивки:

   Ги подобрува фините моторички вештини

   Го стимулира раното учење

   Ги поттикнува фантазијата и креативноста