Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Лисицата РОКСИА 35 cm - Kaloo

  Бренд: Kaloo
  Шифра: 4895029698798
  Достапност: На залиха
  ден 1.590,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Лисицата РОКСИА е најнемирната и најграциозната, членка на семејството Kalines. Таа хармонично комбинира меки материјали, модерно печатени ткаенини и женски бои. Сите овие трендовски, рафинирани детали, ја прават оваа панда омилен и модерен придружник на малите девојчиња!

  Наменета е за деца од 12 месеци и повеќе.

  Може да се пере одвоено во машина.

  Ставена е во прекрасна кутија за подарок (19,5 x 9,5 x 28,5 см).

  Спецификации на производот
  Димензии 30 x 23 x 10 cm (12.6 x 9.1 x 3.9'')
  Димензии на кутијата 19 x 9 cm (7.5 x 3.5'')
  Возраст 12м+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Лисицата РОКСИА е најнемирната и најграциозната, членка на семејството Kalines. Таа хармонично комбинира меки материјали, модерно печатени ткаенини и женски бои. Сите овие трендовски, рафинирани детали, ја прават оваа панда омилен и модерен придружник на малите девојчиња!

  Наменета е за деца од 12 месеци и повеќе.

  Може да се пере одвоено во машина.

  Ставена е во прекрасна кутија за подарок (19,5 x 9,5 x 28,5 см).

  Спецификации на производот
  Димензии 30 x 23 x 10 cm (12.6 x 9.1 x 3.9'')
  Димензии на кутијата 19 x 9 cm (7.5 x 3.5'')
  Возраст 12м+