Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Количка СРНАТА СТЕЛА - Lilliputiens

  Бренд: Lilliputiens
  Шифра: 5414834834666
  Достапност: На залиха
  ден 5.350,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Удобно сместени на мекото седиште, малите можат безбедно да се тркаат низ собата. На количката е поставена отстранлива мала чантичка за децата да ги носат со себе важните ситни работи. Кога детето ќе сака да се одмори или откако ќе ја надрасне количката, седиштето може да се одвои и да се користи како прекрасно изработена и декорирана табуретка во детската соба.

  Седиштето е меко и со трапезоидна форма, што го прави многу удобно за седење и за возење.

  Дрвената основа е издржлива и цврста, со 2 ротирачки и 2 фиксни тркалца.

  Големина: 43,8 x 21 x 28,3 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *