Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Клацкалка Слонче - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217380243
  Достапност: На залиха
  ден 7.890,00
  ден 6.312,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Ова убаво дрвено слонче е идеално за деца над 1 година. Поради вградените подметачи што спречуваат превртување, може да бидете сигурни дека вашето детенце ќе се забавува потполно безбедно. Оваа играчка го подобрува чувството за рамнотежа.

  Потребно е склопување.

  Спецификации на производот
  Димензии 76 x 33,5 x 49,5 cm
  Возраст 1+
  Материјал Дрво
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Ова убаво дрвено слонче е идеално за деца над 1 година. Поради вградените подметачи што спречуваат превртување, може да бидете сигурни дека вашето детенце ќе се забавува потполно безбедно. Оваа играчка го подобрува чувството за рамнотежа.

  Потребно е склопување.

  Спецификации на производот
  Димензии 76 x 33,5 x 49,5 cm
  Возраст 1+
  Материјал Дрво