Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Hansel and Gretel - Die-cut Reading

  Бренд: SASSI JUNIOR
  Discover this wonderful classic fairytale, featuring new and fantastic laser illustrations to experience the full adventure of the story today.
  Шифра: 9788868605506
  Достапност: На залиха
  ден 790,00
  i h

  Discover this wonderful classic fairytale, featuring new and fantastic laser illustrations to experience the full adventure of the story today.

  • A captivating tale, a timeless classic.
  • 6 finely laser-decorated pages.
  • Original and stylish illustrations.
  Спецификации на производот
  Број на страни 32
  Димензии на книгата 22.5 cm x 27.5 cm
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Discover this wonderful classic fairytale, featuring new and fantastic laser illustrations to experience the full adventure of the story today.

  • A captivating tale, a timeless classic.
  • 6 finely laser-decorated pages.
  • Original and stylish illustrations.
  Спецификации на производот
  Број на страни 32
  Димензии на книгата 22.5 cm x 27.5 cm
  Возраст 3+