Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Гнездо и гимнастика Фарма

  Бренд: Galt
  Шифра: 5011979558077
  Достапност: На залиха
  ден 5.750,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Мека мулти-сензорна околина со забавна сцена на фарма околу Playnest® и вежбална како небото горе. Playnest® е прстен на надувување, покриен со ткаенина, кој го поддржува бебето за време на играта. Има текстури и звуци за истражување во 4-те играчки за вежбање и 8-те активности околу Playnest®. И координацијата на рацете и очите и манипулативните вештини се охрабруваат така што Playnest® & Gym ќе играат важна улога во физичкиот развој и играта на бебето. Навлаките на Playnest® & Gym и меките играчки се перат во машина.

  За возраст од 0 до 12 месеци

   

   

   

  Спецификации на производот
  Возраст 0+
  Материјал Текстил
  Одржување Се пере во машина
  Димензии 90cm надворешен дијаметар
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Мека мулти-сензорна околина со забавна сцена на фарма околу Playnest® и вежбална како небото горе. Playnest® е прстен на надувување, покриен со ткаенина, кој го поддржува бебето за време на играта. Има текстури и звуци за истражување во 4-те играчки за вежбање и 8-те активности околу Playnest®. И координацијата на рацете и очите и манипулативните вештини се охрабруваат така што Playnest® & Gym ќе играат важна улога во физичкиот развој и играта на бебето. Навлаките на Playnest® & Gym и меките играчки се перат во машина.

  За возраст од 0 до 12 месеци

   

   

   

  Спецификации на производот
  Возраст 0+
  Материјал Текстил
  Одржување Се пере во машина
  Димензии 90cm надворешен дијаметар