Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Гитара

  Брендови: Goki , Gollnest&Kiesel
  Шифра: 4013594618847
  ден 4.390,00
  ден 3.951,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Иако ова е гитара за почетници, уште на прв поглед може да се види дека се работи за навистина добар музички инструмент.

  Произведена е во позната фабрика за гитари и има извонреден звук. 

  Доаѓа со перце и 2 резервни жици.

  Спецификации на производот
  Димензии 91.4 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 6+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Иако ова е гитара за почетници, уште на прв поглед може да се види дека се работи за навистина добар музички инструмент.

  Произведена е во позната фабрика за гитари и има извонреден звук. 

  Доаѓа со перце и 2 резервни жици.

  Спецификации на производот
  Димензии 91.4 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 6+