Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Едукативна сложувалка - Сончевиот Систем

  Бренд: Janod
  Сложувалка од 100 парчиња
  Шифра: 3700217326784
  Достапност: Нема на залиха
  ден 990,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа чудесна едукативна сложувалка ќе му овозможи на вашето дете да го открие Сончевиот Систем.

  Содржи и едукативна брошура, со којашто ќе открие повеќе факти за планетите. Сетот содржи и постер.

  Спецификации на производот
  Материјал Картон
  Димензии 70 x 49 x 0,2 cm
  Возраст 5+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа чудесна едукативна сложувалка ќе му овозможи на вашето дете да го открие Сончевиот Систем.

  Содржи и едукативна брошура, со којашто ќе открие повеќе факти за планетите. Сетот содржи и постер.

  Спецификации на производот
  Материјал Картон
  Димензии 70 x 49 x 0,2 cm
  Возраст 5+