Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвена количка за туркање - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594549097
  Достапност: На залиха
  ден 3.990,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дрвена количка со модерен скандинавски дизајн. Тркалата се обложени со гума, за што е што е можно потивко движење.

  Намената е за возраст над 1 година.

  Димензии: 45 x 29.5 x 49 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Дрвена количка со модерен скандинавски дизајн. Тркалата се обложени со гума, за што е што е можно потивко движење.

  Намената е за возраст над 1 година.

  Димензии: 45 x 29.5 x 49 cm