Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Бебешка играчка Мече - 25cm - Kaloo

  Бренд: Kaloo
  Шифра: 4895029602924
  Достапност: На залиха
  ден 2.190,00
  ден 1.971,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа мала, извонредно мека и дебелкаста играчка, ќе му стане неразделен придружник на вашето бебе. Декорирана со многу фосфоресцентни детали коишто светат во темно, вашето дете лесно ќе може да ја пронајде во креветот навечер и да ја зграпчи за големата шапка.

  Спакувано во кутија за подарок.

  Спецификации на производот
  Одржување Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
  Возраст 0+
  Димензии 21 x 17 x 25 cm (8.3 x 6.7 x 9.8'')
  Димензии на кутијата 26.5 x 26.5 x 16.5 cm (10.4 x 10.4 x 6.5'')
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа мала, извонредно мека и дебелкаста играчка, ќе му стане неразделен придружник на вашето бебе. Декорирана со многу фосфоресцентни детали коишто светат во темно, вашето дете лесно ќе може да ја пронајде во креветот навечер и да ја зграпчи за големата шапка.

  Спакувано во кутија за подарок.

  Спецификации на производот
  Одржување Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
  Возраст 0+
  Димензии 21 x 17 x 25 cm (8.3 x 6.7 x 9.8'')
  Димензии на кутијата 26.5 x 26.5 x 16.5 cm (10.4 x 10.4 x 6.5'')