Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Animals on a Bus - Book + Giant Puzzle

  Бренд: SASSI JUNIOR
  Шифра: 978868604813
  Достапност: На залиха
  ден 1.290,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  The bus is full of passengers heading towards the mountains. Piece together the large puzzle and read the fun rhyming story. Take the case with you on your own adventures!

  Спецификации на производот
  Димензии 23 x 22 x 8 cm
  Димензии на книгата 13 x 13 cm
  Димензии на сложувалката 80 x 38 cm (20 Large Pieces)
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  The bus is full of passengers heading towards the mountains. Piece together the large puzzle and read the fun rhyming story. Take the case with you on your own adventures!

  Спецификации на производот
  Димензии 23 x 22 x 8 cm
  Димензии на книгата 13 x 13 cm
  Димензии на сложувалката 80 x 38 cm (20 Large Pieces)
  Возраст 3+