Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  1957 CHEVROLET BEL AIR (TAXI)

  Бренд: KINSMART
  Напомена: Цената се однесува на 1 парче.
  Шифра: 8052400507612
  Достапност: На залиха
  ден 590,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Модел изработен од квалитетни материјали, со висока прецизност и со автентична репродукција на сите делови.

  Количките се со врати што се отвораат и со инерциски механизам на задните тркала. Тркалата се гумени, а внатрешноста е изработена од пластика.

  Овој автомобил е фантастичен додаток на сите колекции.

  Димензии на моделот: 12.5 cm.

  Забелешка: Ве молиме да имате предвид дека не сите бои од овој модел се постојано достапни за испорака. Во врска со достапноста на боите ќе бидете контактирани од нашиот тим пред испораката. 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *