Search
English
All Categories
  Menu Close

  1957 CHEVROLET BEL AIR (TAXI)

  Manufacturer: KINSMART
  Напомена: Цената се однесува на 1 парче.
  SKU: 8052400507612
  Availability: In stock
  ден 590,00
  i h
  Delivery date: 1-3 Working days

  Модел изработен од квалитетни материјали, со висока прецизност и со автентична репродукција на сите делови.

  Количките се со врати што се отвораат и со инерциски механизам на задните тркала. Тркалата се гумени, а внатрешноста е изработена од пластика.

  Овој автомобил е фантастичен додаток на сите колекции.

  Димензии на моделот: 12.5 cm.

  Забелешка: Ве молиме да имате предвид дека не сите бои од овој модел се постојано достапни за испорака. Во врска со достапноста на боите ќе бидете контактирани од нашиот тим пред испораката. 

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *