Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Жирафа

  Бренд: Holztiger
  Достапност: На залиха
  ден 890,00
  i h

  Holztiger играчките се направени од целосно одржливи извори - произведени во Европа, од издржливи и цврсти јавор и бука и насликани со нетоксични бои на водена база. Долготрајното тврдо дрво ќе го издржи тестот на времето, а убавината на неговата текстура се наѕира низ бојата на секоја внимателно изработена фигура. 

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Holztiger играчките се направени од целосно одржливи извори - произведени во Европа, од издржливи и цврсти јавор и бука и насликани со нетоксични бои на водена база. Долготрајното тврдо дрво ќе го издржи тестот на времето, а убавината на неговата текстура се наѕира низ бојата на секоја внимателно изработена фигура.