Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кафеаво мече

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Holztiger
  Шифра: 4013594801850
  ден 490,00
  ден 441,00
  i h

  Влезете во прекрасниот, рачно изработен свет на Holztiger, каде што секоја фигура е уникатна како и детето што игра со неa. Holztiger играчките се направени од целосно одржливи извори - произведени во Европа, од издржливи и цврсти јавор и бука и насликани со природни бои на водена база.

  Спецификации на производот
  Димензии 19 x 2.9 x 9.1 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Влезете во прекрасниот, рачно изработен свет на Holztiger, каде што секоја фигура е уникатна како и детето што игра со неa. Holztiger играчките се направени од целосно одржливи извори - произведени во Европа, од издржливи и цврсти јавор и бука и насликани со природни бои на водена база.

  Спецификации на производот
  Димензии 19 x 2.9 x 9.1 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+