Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Жирафата Софи - Пирамида од 5 коцки

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217395032
  Достапност: На залиха
  ден 1.590,00
  ден 1.431,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа игра зо ѕидање, направена од 5 дрвени коцки ќе ги поттикне вашите деца во развојот на координацијата и на опсервациските способности.

  Секоја страна на кцките е илустрирана со различна тема: Софи и нејзините пријатели, бројки, букви и париски пејзаж за сложување. Исто така, на сите блокчиња е изрежана различна форма.

  Спецификации на производот
  Димензии 9.7 x 9.7 x 36.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-3г
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа игра зо ѕидање, направена од 5 дрвени коцки ќе ги поттикне вашите деца во развојот на координацијата и на опсервациските способности.

  Секоја страна на кцките е илустрирана со различна тема: Софи и нејзините пријатели, бројки, букви и париски пејзаж за сложување. Исто така, на сите блокчиња е изрежана различна форма.

  Спецификации на производот
  Димензии 9.7 x 9.7 x 36.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-3г