Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Воз од дрво - Лондон

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594559591
  Достапност: На залиха
  ден 1.790,00
  ден 1.611,00
  i h

  Содржи 12 парчиња

  Спецификации на производот
  Димензии 32 x 12 x 12 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Содржи 12 парчиња

  Спецификации на производот
  Димензии 32 x 12 x 12 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 2+