Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Тротинет со променлив изглед 3 во 1, GO UP Plus Lights, склоплив (пастелно розов) - Globber

  Бренд: GLOBBER
  За возраст од 15 месеци до 6 години │ 1 ПРОИЗВОД, 3 МОЖНОСТИ! ● Од 15 месеци може да се користи во режим на тротинет со седло со водилка, до 36 месеци во режим на автономен тротинет со седло и од 3 години во режим на тротинет ● Систем за преклопување патентиран од Globber ● Широко, ергономско, нелизгачко седиште кое лесно се прилагодува на 2 висини (23,9 до 27,4 см) ● Алуминиумската рачка за туркање се прилагодува на 3 нивоа и станува кормило во режим на скутер. Потпирачот за нозе е долг, широк и може да се извади ● Со светлечки тркала ● За тежина до 50 кг
  Шифра: 4895224406723
  Достапност: На залиха
  ден 6.650,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Овој тротинет со променлив изглед, се прилагодува на вашето дете додека расте, благодарение на неговите различни режими.

  Како и сите надоградливи тротинети од Globber, тој лесно да се трансформира со помош на безбедни копчиња. Системот за менување без алатки, измислен од Globber, е едноставен, интуитивен и има освоено неколку награди.

  Опремен е со светлечки тркала кои работат без батерија, за уште позабавно возење! Кормилото на тротинетот се прилагодува на 3 нивоа. Тротинетот има цврста алуминиумска структура и издржува тежина до 50 кг.

  Сите скутери со три тркала GLOBBER се опремени со систем за управување што овозможува учење по мерка. Притиснете го копчето на предната страна за да ги заклучите тркалата во права линија. Исклучете ја оваа опција кога ќе дојде време детето да научи постепено да врти. Висококвалитетните тркала апсорбираат вибрации.

   

  1 производ, 3 можности!

   ● Режим тротинет со седло (со водилка): од 15 до 36 месеци
   ● Режим на тротинет со седло: 24 до 36 месеци
   ● Режим на тротинет: од 3 до 6 години

    Тежина на тротинет со седло (со водилка): 4.06 kg
    Тежина на тротинет: 4.06 kg

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *