Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Тоалетна масичка - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365530
  Достапност: Нема на залиха
  ден 6.490,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дотерај се исто како и возрасните, седејќи пред оваа тоалетна масичка. Има огледало и фиока, каде што можеш да ги чуваш своите работи, или пак своите тајни. Има и 3 закачалки за закачување на бразлетните и ланчињата.

  Содржи 10 додатоци од дрво: 1 четка за коса, 2 шноли, 1 ластик за коса, 1 шише за парфем, 1 палета за шминкање, 1 турпија за нокти, 1 лак за нокти, 2 кармини.

  Висина на масичката : 52 cm / 20.47 in. Висина на столчето: 29 cm / 11.42 in.

   

  Спакувана е во кутија со рачка за полесно транспортирање. Потребно е склопување

  Спецификации на производот
  Димензии 55.8 x 37.9 x 89.7 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-6 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Дотерај се исто како и возрасните, седејќи пред оваа тоалетна масичка. Има огледало и фиока, каде што можеш да ги чуваш своите работи, или пак своите тајни. Има и 3 закачалки за закачување на бразлетните и ланчињата.

  Содржи 10 додатоци од дрво: 1 четка за коса, 2 шноли, 1 ластик за коса, 1 шише за парфем, 1 палета за шминкање, 1 турпија за нокти, 1 лак за нокти, 2 кармини.

  Висина на масичката : 52 cm / 20.47 in. Висина на столчето: 29 cm / 11.42 in.

   

  Спакувана е во кутија со рачка за полесно транспортирање. Потребно е склопување

  Спецификации на производот
  Димензии 55.8 x 37.9 x 89.7 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-6 г.