Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Спиносаурус Египтиакус (Ограничена едиција)

  Бренд: Papo
  Шифра: 3465000550776
  Достапност: На залиха
  ден 2.760,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Димензии: 40.30 cm x 10.50 cm x 16.50 cm

  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Димензии: 40.30 cm x 10.50 cm x 16.50 cm

  Спецификации на производот
  Возраст 3+