Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сортирач на форми со клучеви - Janod

  Бренд: Janod
  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  Шифра: 3700217350659
  Достапност: На залиха
  ден 1.790,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа кутија со клучеви е идеална за развојот на умешноста на детето додека се забавува. За да ги отвори вратите и да ги извади парчињата од внатрешноста на кутијата, тоа мора да го избере точниот клуч што одговара на бравата. Интелигентниот дизајн на задниот дел на кутијата,  овозможува да се види како блокчињата паѓаат внатре и го означува бројот и видот на делчиња што треба да се вметнат во соодветната преграда.

  Клучевите се со магнетен приврзок со којшто можат да се закачат за рачката, за да избегне губење.

  Оваа кутија со клучеви содржи 6 дрвени блокчиња (1 жолт триаголник, 2 сини кругови, 3 црвени коцки) и 3 пластични клучеви.

  Препорачана возраст: 18 месеци - 3 години

  Материјал: Дрво, пластика

  Димензии: 26 x 9 x 12,7 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа кутија со клучеви е идеална за развојот на умешноста на детето додека се забавува. За да ги отвори вратите и да ги извади парчињата од внатрешноста на кутијата, тоа мора да го избере точниот клуч што одговара на бравата. Интелигентниот дизајн на задниот дел на кутијата,  овозможува да се види како блокчињата паѓаат внатре и го означува бројот и видот на делчиња што треба да се вметнат во соодветната преграда.

  Клучевите се со магнетен приврзок со којшто можат да се закачат за рачката, за да избегне губење.

  Оваа кутија со клучеви содржи 6 дрвени блокчиња (1 жолт триаголник, 2 сини кругови, 3 црвени коцки) и 3 пластични клучеви.

  Препорачана возраст: 18 месеци - 3 години

  Материјал: Дрво, пластика

  Димензии: 26 x 9 x 12,7 cm