Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сортирач на форми - Шумска куќичка

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217380083
  Достапност: На залиха
  ден 1.590,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа шарена куќичка е идеална за учење на форми и бои. Исто така, децата можат да научат да кажуваат колку е часот, користејќи го убаво илустрираниот часовник. Осумте различни форми ќе им помогнат да ја развијат координацијата помеѓу очите и рацете додека се забавуваат. Кровот се отвора и е многу лесно пренослива.

  Обоена е со природни бои на водена основа.

  Спецификации на производот
  Димензии 21 x 22 x 20.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 18м+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа шарена куќичка е идеална за учење на форми и бои. Исто така, децата можат да научат да кажуваат колку е часот, користејќи го убаво илустрираниот часовник. Осумте различни форми ќе им помогнат да ја развијат координацијата помеѓу очите и рацете додека се забавуваат. Кровот се отвора и е многу лесно пренослива.

  Обоена е со природни бои на водена основа.

  Спецификации на производот
  Димензии 21 x 22 x 20.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 18м+