Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сложувалка со дрвени фигури - ДОМАШНИ ЖИВОТНИ - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217370558
  Достапност: На залиха
  ден 1,00
  ден 990,00
  ден 891,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дрвена сложувалка со ДОМАШНИ ЖИВОТНИ. 7 животни од дрво, со дебелина 1.5 cm. Вашето дете ќе се забавува ставајќи ги животните на соодветното место, но и играјќи си со нив независно од сложувалката. Исто така, ќе ги развива моторичките вештини и имагинацијата низ игра.

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 30 x 2.1 x 21 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 18м+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Дрвена сложувалка со ДОМАШНИ ЖИВОТНИ. 7 животни од дрво, со дебелина 1.5 cm. Вашето дете ќе се забавува ставајќи ги животните на соодветното место, но и играјќи си со нив независно од сложувалката. Исто така, ќе ги развива моторичките вештини и имагинацијата низ игра.

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 30 x 2.1 x 21 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 18м+