Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сет за конструирање дворец со патеки за топчиња - Goki

  Бренд: Goki
  Овој сет за конструирање дворец со патеки за топчиња, е победник во категоријата Играчки за 3-6 години, на најпрестижниот саем за играчки Spielwarenmesse® во Нирнберг за 2020 година.
  Шифра: 4013594538961
  Достапност: На залиха
  ден 2.790,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дрвените елементи можат да бидат искомбинирани на безброј различни начини со помош на едноставниот начин на спојување. Обоените дрвени топчиња се пуштаат по патеките, коишто можат да се прицврстат на различни места на конструкцијата. Фантастична играчка којашто ја поттикнува креативноста, ги подобрува моторичките вештини и чувството за простор.

  ВИДЕО

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Дрвените елементи можат да бидат искомбинирани на безброј различни начини со помош на едноставниот начин на спојување. Обоените дрвени топчиња се пуштаат по патеките, коишто можат да се прицврстат на различни места на конструкцијата. Фантастична играчка којашто ја поттикнува креативноста, ги подобрува моторичките вештини и чувството за простор.

  ВИДЕО