Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Рампа со 5 платформи - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594539265
  Достапност: На залиха
  ден 4.390,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Прекрасно изработена дрвена рампа, совршена за играње на малите деца. Играњето со неа ги развива моторичките вештини, логичкото размислување и просторната перцепција.

  Рампата е изградена од 5 платформи, на кои се вртат 3 брзи елементи со различни форми. Пуштете ги и гледајте како скокаат една по друга низ рампите! Откако ќе стигнат до дното, ќе слушнете како ѕвонат на мекото ѕвонче, додавајќи ѝ разновидност на забавата.

   

  Материјал: Дрво

  Возраст: 3г+

  Димензии: 67 x 20.5 x 58.3 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 67 x 20.5 x 58.3 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Прекрасно изработена дрвена рампа, совршена за играње на малите деца. Играњето со неа ги развива моторичките вештини, логичкото размислување и просторната перцепција.

  Рампата е изградена од 5 платформи, на кои се вртат 3 брзи елементи со различни форми. Пуштете ги и гледајте како скокаат една по друга низ рампите! Откако ќе стигнат до дното, ќе слушнете како ѕвонат на мекото ѕвонче, додавајќи ѝ разновидност на забавата.

   

  Материјал: Дрво

  Возраст: 3г+

  Димензии: 67 x 20.5 x 58.3 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 67 x 20.5 x 58.3 cm