Search
English
All Categories
  Menu Close

  Rainbow Mini Pack 24 pc

  Manufacturer: Connetix
  За возраст од 3 години и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  SKU: 850036293231
  Availability: In stock
  ден 2.390,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА ОД 10 ЈУНИ 2023 г.

  Истражувајте ги облиците и боите и доживејте го препознатливиот свет на Connetix, со овој комплет составен од 24 плочки во боите на виножитото. Наменет е да ги воведе децата во различните можности на играњето со магнетните плочки Connetix. Откријте нови можности за креативност, дизајн и градење - вклучувајќи ракети, сладолед, куќи, цвеќиња, диносауруси, животни и безброј други нешта. Без разлика дали барате совршен подарок, или сакате да ја проширите вашата колекција, овој мини пакет од 24 парчиња нуди возбудливи можности!

  Содржи:

  • 12 x мали квадрати
  • 6 x рамнострани триаголници
  • 6 x рамнокраки триаголници


  Димензии на кутијата: 19.5 × 18 × 4.6 cm │ Тежина: 0,78 kg

  Сите плочки се направени од нетоксича ABS пластика којашто не содржи бисфенол и фталати.

  Плочките се цврсто запечатени и се потполно безбедни.

  Уникатниот дизајн овозможува Connetix да бидат цврсти, додека истовремено нудат прекрасни јасни прекршувања на светлината.


  Connetix се компатибилни со другите водечки брендови.

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *