Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Работилница - кутија со алати - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594588713
  Достапност: На залиха
  ден 2.490,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа работилница има сè што им е потребно на малите мајстори - чекан, шрафцигер, клуч, менгеме, завртки, навртки... Доколку се сврти од другата страна, се претвора во подвижна кутија за алати.

  Содржи вкупно 16 парчиња.

  Димензии: 27.5 x 17.5 x 15 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 27.5 x 17.5 x 15 cm
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа работилница има сè што им е потребно на малите мајстори - чекан, шрафцигер, клуч, менгеме, завртки, навртки... Доколку се сврти од другата страна, се претвора во подвижна кутија за алати.

  Содржи вкупно 16 парчиња.

  Димензии: 27.5 x 17.5 x 15 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 27.5 x 17.5 x 15 cm
  Возраст 3+