Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Работилница - Goki (58976)

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594589765
  Достапност: На залиха
  ден 2.290,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа работилница има сè што им е потребно на малите мајстори - чекан, шрафцигер, клуч, менгеме, завртки, навртки и уште многу други додатоци. Доколку се сврти од другата страна, се претвора во подвижна кутија за алати.

  Содржи вкупно 41 парче.

  22.5 x 10.5 x 10 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Возраст 3+
  Димензии 22.5 x 10.5 x 10 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа работилница има сè што им е потребно на малите мајстори - чекан, шрафцигер, клуч, менгеме, завртки, навртки и уште многу други додатоци. Доколку се сврти од другата страна, се претвора во подвижна кутија за алати.

  Содржи вкупно 41 парче.

  22.5 x 10.5 x 10 cm

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Возраст 3+
  Димензии 22.5 x 10.5 x 10 cm