Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Планински тунел со звук и светло - Hape

  Бренд: Hape
  За возраст од 3 години и понатаму │ Совршен додаток са секој железнички комплет ● Тунелот испушта звуци на воз кога возот минува низ него, или кога е притиснато копчето ● Комплетот содржи 4 елементи: Тунел од два дела и две шини
  Шифра: 6943478025455
  Достапност: На залиха
  ден 1.680,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Овој карпест планински тунел е совршен додаток са секој железнички комплет. Тунелот испушта звуци на воз кога возот минува низ него. Звучните ефекти се активираат со вградениот сензор, или со притискање на копчето.

  Комплетот содржи 4 елементи: Тунел од два дела и две закривени шини. Врвот на тунелот е отстранлив, така што може да се користи како тунел на други места на вашиот железнички комплет.

  Димензии: 29 х 24.13 х 23.12 см

  Димензии на пакувањето: 30 х 18 х 15 см

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *