Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Планинска горила

  Бренд: Papo
  Шифра: 3465000502430
  Достапност: На залиха
  ден 470,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Реалистичнте детали и извонредното боење, се она што ги прави фигурите на Papo посебни. Секоја фигура е рачно насликана и произведена според строгите спецификации за безбедност на играчките EN-71.

  Papo им посветуваат огромно внимание на деталите како што се размерот, позицијата на телото, тежина, па дури и текстурата на животното, за да се постигне оптимален реализам.

  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 9.60 cm x 5.00 cm x 11.50 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Реалистичнте детали и извонредното боење, се она што ги прави фигурите на Papo посебни. Секоја фигура е рачно насликана и произведена според строгите спецификации за безбедност на играчките EN-71.

  Papo им посветуваат огромно внимание на деталите како што се размерот, позицијата на телото, тежина, па дури и текстурата на животното, за да се постигне оптимален реализам.

  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 9.60 cm x 5.00 cm x 11.50 cm