Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Пазарче - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365745
  Достапност: На залиха
  ден 6.490,00
  ден 5.841,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Убаво зелено пазарче за продажба на овошје и зеленчук, идеален за амбициозните мали градинари. Зелениот пазар доаѓа со часовник, знак за „отворено/затворено“ во вид на црна табличка, кутија со креди, 6 картонски кутии за за различни видови храна, каса, вага, 3 јаболки, 3 банани, 3 јаготки, 3 моркови, 3 роткви, 3 компири и 3 хартиени кеси за пазарење.

  Вкупен број на парчиња: 32.

  Овој сет е спакуван во кутија и е потребно склопување.

   

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 43 x 30 x 93 cm
  Материјал Дрво, хартија, картон / Wood, paper, cardboard
  Возраст 3-8 г
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Убаво зелено пазарче за продажба на овошје и зеленчук, идеален за амбициозните мали градинари. Зелениот пазар доаѓа со часовник, знак за „отворено/затворено“ во вид на црна табличка, кутија со креди, 6 картонски кутии за за различни видови храна, каса, вага, 3 јаболки, 3 банани, 3 јаготки, 3 моркови, 3 роткви, 3 компири и 3 хартиени кеси за пазарење.

  Вкупен број на парчиња: 32.

  Овој сет е спакуван во кутија и е потребно склопување.

   

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 43 x 30 x 93 cm
  Материјал Дрво, хартија, картон / Wood, paper, cardboard
  Возраст 3-8 г