Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Музички сет - Конфети - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217376260
  Достапност: На залиха
  ден 2.890,00
  ден 2.601,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дајре - 15 x 15 x 4,5 cm

  Гитара - 53,5 x 17,5 x 6 cm

  Усна хармоника - 13 x 2 x 2,5 cm

  Труба - 18 x 5 x 5 cm

  Тропалка - 20 x 3 x 4,5 cm

  "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 2-5 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Дајре - 15 x 15 x 4,5 cm

  Гитара - 53,5 x 17,5 x 6 cm

  Усна хармоника - 13 x 2 x 2,5 cm

  Труба - 18 x 5 x 5 cm

  Тропалка - 20 x 3 x 4,5 cm

  "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 2-5 г.