Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Морж

  Бренд: Papo
  Шифра: 3465000560300
  Достапност: Нема на залиха
  ден 490,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена
  Спецификации на производот
  Димензии 14.00 cm x 9.00 cm x 8.00 cm
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Димензии 14.00 cm x 9.00 cm x 8.00 cm
  Возраст 3+