Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Моите први мелодии - Hape

  Бренд: Hape
  Различни можности за игра коишто помагаат учењето да биде забавно за малите деца, коишто со нетрпение го истражуваат и се занимаваат со светот околу нив.
  Шифра: 6943478002340
  Достапност: На залиха
  ден 1.890,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Со нејзиниот класичен дизајн и различните начини на играње со неа, ова е омилена играчка во многу домови и една од најпопуларните дрвени играчки од Hape.

  Децата ќе ги истражуваат различните ноти, додека милозвучните звуци на ксилофонот ѕвонат и ги воодушевуваат. Истовремено ќе им се подобруваат моторичките способности додека ги удираат топчињата со чеканот.

  За потивка верзија на играта, извлечете го ксилофонот.

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Со нејзиниот класичен дизајн и различните начини на играње со неа, ова е омилена играчка во многу домови и една од најпопуларните дрвени играчки од Hape.

  Децата ќе ги истражуваат различните ноти, додека милозвучните звуци на ксилофонот ѕвонат и ги воодушевуваат. Истовремено ќе им се подобруваат моторичките способности додека ги удираат топчињата со чеканот.

  За потивка верзија на играта, извлечете го ксилофонот.

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.