Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Моето магнетно дрво - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217354619
  Достапност: На залиха
  ден 1.960,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Вашето дете ќе помине часови играјќи си со ова магнетно дрво со 30 магнети. Отворајќи го, тоа ќе открие целиот универзум на шумата - животните и растенијата коишто може да ги разместува и да ги „оживува“ според сопственaта фантазија. Исто така, ова е извонреден начин да ги научи имињата на шумските животни.

   

  Стои затворено со помош на магнет и е многу лесно преносливо.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 46,5 x 1 x 32,5 cm
  Возраст 3-5 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Вашето дете ќе помине часови играјќи си со ова магнетно дрво со 30 магнети. Отворајќи го, тоа ќе открие целиот универзум на шумата - животните и растенијата коишто може да ги разместува и да ги „оживува“ според сопственaта фантазија. Исто така, ова е извонреден начин да ги научи имињата на шумските животни.

   

  Стои затворено со помош на магнет и е многу лесно преносливо.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 46,5 x 1 x 32,5 cm
  Возраст 3-5 г.