Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Метална вага - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594518918
  Достапност: На залиха
  ден 3.590,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Цврста, стабилна и фасцинантно точна. Со метални тегови коишто можат да бидат прецизно прилагодени за да овозможат точно мерење. Чиниите се подвижни.

  Спецификации на производот
  Возраст 5+
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Димензии 25.5 x 13 x 14 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Цврста, стабилна и фасцинантно точна. Со метални тегови коишто можат да бидат прецизно прилагодени за да овозможат точно мерење. Чиниите се подвижни.

  Спецификации на производот
  Возраст 5+
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Димензии 25.5 x 13 x 14 cm