Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мека кукла МОЕТО БЕБЕ МАХЕ - Lilliputiens

  Бренд: Lilliputiens
  За возраст од 3 месеци и понатаму │ Помага во развојот на видот и слухот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста, фантазијата и емпатијата
  Шифра: 5414834831290
  Достапност: На залиха
  ден 690,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа мала кукла е лесна за фаќање со малите бебешки рачиња. Играњето со неа е прв контакт со имитациската игра и го стимулира развојот на емпатијата.

  Очите и сите други детали ѝ се извезени и цврсто пришиени, така што таа е сосема безбедна за играње.

  Димензии: 11x5x17cm

  Одржување: Може да се пере во машина на 30°.

  Материјал: полиестер

   

  Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!

  Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

   

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *