Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мека играчка за гушкање - Пајче

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594651387
  Достапност: На залиха
  ден 550,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Играчка од којашто ниту едно бебе нема доброволно да се раздели. Мило пајче со цветен дизајн. Особено мило поради мекиот кадифен текстил и висококвалитетниот памук од којшто е изработена.Текстилот е во согласност со EN71 стандардот за играчки и со Ökotex Standard 100 Class. 1.

  Спецификации на производот
  Материјал Текстил/Material
  Возраст 0+
  Димензии 27.2 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Играчка од којашто ниту едно бебе нема доброволно да се раздели. Мило пајче со цветен дизајн. Особено мило поради мекиот кадифен текстил и висококвалитетниот памук од којшто е изработена.Текстилот е во согласност со EN71 стандардот за играчки и со Ökotex Standard 100 Class. 1.

  Спецификации на производот
  Материјал Текстил/Material
  Возраст 0+
  Димензии 27.2 cm