Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мека играчка со тропалка - Пајче

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594651349
  Достапност: Нема на залиха
  ден 370,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Мека играчка со изглед на пајче, со вградена тропалка.

  Изработена е од висококвалиететен текстил којшто е во согласност со EN71 стандардот за играчки и со Ökotex Standard 100 Class. 1.

  Спецификации на производот
  Материјал Текстил/Material
  Возраст 0+
  Димензии 14.5 x 14.5 x 3.5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Мека играчка со изглед на пајче, со вградена тропалка.

  Изработена е од висококвалиететен текстил којшто е во согласност со EN71 стандардот за играчки и со Ökotex Standard 100 Class. 1.

  Спецификации на производот
  Материјал Текстил/Material
  Возраст 0+
  Димензии 14.5 x 14.5 x 3.5 cm