Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Маса со активности - Животни

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217380182
  Достапност: На залиха
  ден 3.990,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Живописно обоена масичка за повеќе активности со 4 различни области! - 3 животни за редење; лавиринт за развој на вештината на рацете; 4 запченици коишто ја пдобруваат координацијата; 5 коцки за сортирање за учење на облици и бои; абакус за развој на концентрацијата.

  Висина на таблата: 37 см.

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 40 x 40 x 56 cm
  Материјал Дрво, метал / Wood, metal
  Возраст 18м+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *