Search
English
All Categories
  Menu Close

  Rhino to dress

  Manufacturer: Lilliputiens
  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на видот ● Моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  SKU: 5414834831771
  Availability: In stock
  ден 2.590,00
  i h
  Free shipping
  Delivery date: 1-3 Working days

  На Мариус сѐ уште му треба малку помош за да се облече. Можеш ли да му помогнеш да ја закопча јакната, да ги врзе врвките од чевлите, да ја повлече капата преку ушите и да го затвори ранецот?

  Ја стимулира фината моторика и е почетна средба со облекувањето и соблекувањето.

   

  Димензии: 44x14 cm

  Одржување: Може да се пере во машина на 30°.

  Материјал: полиестер

   

  Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!

  Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

  0.0 0
  Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *