Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Магнетна книга - Животни

  Бренд: Janod
  Повторно на залиха од 16.10.2021
  Шифра: 3700217327231
  Достапност: На залиха
  ден 1.150,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Магнетна игра со животни. Со оваа игра детето ќе може да ги реди делчињата и да ги прикажува различните животни. Направена е од 30 илустрирани магнети и 10 картички. Откако ќе ја отвори книгата, задачата е детето со различните магнети да го направи животното коешто е илустрирано на картичката.

  Оваа игра ги поттикнува детската имагинација и креативност на многу забавен начин.

  Спецификации на производот
  Димензии 19 x 4 x 26 cm
  Материјал Картон • Cardboard
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *