Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Гранд пијано deluxe ( бело ) - Hape

  Бренд: Hape
  Електронско пијано со класичен изглед и извонреден резонантен звук.
  Шифра: 6943478019485
  Достапност: На залиха
  ден 10.490,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Ова гранд пијано е совршен почетен инструмент за малите музичари со голема желба да свират. Ова пијано со 30 клавиши е совршена комбинација на елегантен класичиен изглед и функционален музички инструмент прилагоден за деца.

  Содржи музичка скала и мала песнарка за да им помогне децата полесно да ги научат првите мелодии.

  Изработено од дрво.

  Работи со 4АА батерии коишто не се вклучени во комплетот.

  Димензии: 50 x 52 x 60 cm

  Возраст: 3г+

  ВИДЕО

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 50 x 52 x 60 cm
  Материјал Дрво, метал
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Ова гранд пијано е совршен почетен инструмент за малите музичари со голема желба да свират. Ова пијано со 30 клавиши е совршена комбинација на елегантен класичиен изглед и функционален музички инструмент прилагоден за деца.

  Содржи музичка скала и мала песнарка за да им помогне децата полесно да ги научат првите мелодии.

  Изработено од дрво.

  Работи со 4АА батерии коишто не се вклучени во комплетот.

  Димензии: 50 x 52 x 60 cm

  Возраст: 3г+

  ВИДЕО

  Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 50 x 52 x 60 cm
  Материјал Дрво, метал