Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Lift-the-Flap First Questions and Answers Why do we need bees? (Age 4+)

  Бренд: Usborne
  Why do we need bees? How do they make honey? And who’s who in a beehive?
  Шифра: 9781474917933
  Достапност: Нема на залиха
  ден 790,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Children can find the answers to these questions and many more in this informative lift-the-flap book. With colourful illustrations, simple text and chunky flaps to lift, young children can discover lots of amazing facts about bees and why they need our help.

  Спецификации на производот
  Број на страни 12
  Димензии на книгата 222 x 198mm
  Корица Тврда
  ISBN 9781474917933
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Children can find the answers to these questions and many more in this informative lift-the-flap book. With colourful illustrations, simple text and chunky flaps to lift, young children can discover lots of amazing facts about bees and why they need our help.

  Спецификации на производот
  Број на страни 12
  Димензии на книгата 222 x 198mm
  Корица Тврда
  ISBN 9781474917933