Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Креативен комплет со плишен ЕДНОРОГ за боење (Airbrush Plush)

  Бренд: Canal Toys
  Шифра: 3555801287794
  Достапност: На залиха
  ден 1.360,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Подарете му на вашето свиленкасто меко милениче стилско дотерување, со лесната за употреба прскалка за боја и со трите забавни маркери во разни бои.

  Декорирајте го вашето милениче со слободна рака, или искористете ги лепливите шаблони. Со овој комплет можете да уживате во часови креативна забава

  По краткото време за сушење, вашето милениче е подготвено за игра. Специјалниот спреј на база на креда може да се измие, овозможувајќи ви да креирате сосема нови дизајни, одново и одново!

  Содржина:

  ● 1 плишенa кукличкa со големина 15 cm
  ● 1 прскалка за боја
  ● 4 бои
  ● самолепливи шаблони
  ● 1 пар ракавици

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *