Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кралски пингвин

  Бренд: Papo
  Шифра: 3465000500337
  Достапност: Нема на залиха
  ден 320,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена
  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 4.20 cm x 3.70 cm x 7.60 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 4.20 cm x 3.70 cm x 7.60 cm