Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Копмлет за правење совршена пица - Hape

  Бренд: Hape
  Шифра: 6943478030831
  Достапност: На залиха
  ден 1.290,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  „Вкусете“ ја италијанската кујна со овој брилијантен комплет за правење пица.

  Содржи: Една основа за пицата со изглед на тесто, којашто може да се исече на 4 парчиња, еден нож за пица, една шпатула многу парчиња морски плодови, зеленчук и други додатоци.

  Кутијата е со изглед на печка за пица, којашто може да се претвори и во кутија за достава.

  Материјал: Дрво, текстил

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *