Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Комплет за на плажа - Hape

  Бренд: Hape
  Шифра: 6943478031074
  Достапност: На залиха
  ден 690,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Овој симпатичен комплет за играње на плажа и во песок е и визуелно пријатен и практичен. Комплетот вклучува кофа што може да се склопи, лопата, калап за песок во вид на риба и платнена торба. Водоотпорната кофа служи за носење на вода и песок.  Кофата и торбата имаат привлечен дизајн со морски мотиви.

  Димензии: 18 x 18 x 3 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *